‏همیشک نام گیاه همیشه سبز متعلق به ناحیه شمال کشور ایران و همچنین نام برگ گیاه همیشه بهار در شهر شیراز است که در تمام فصول ، سبز و بدون خزان است.

شرکت صنایع غذایی برگ بال ( سهامی خاص ) تولید کننده محصولات منحصر بفرد همیشک در غالب انواع چاشنی های .۱۰۰ ٪ طبیعی، آجیل های غذا، حبوبات لیزر سورت، خشکبار، غلات و نمک در سایزهای جدید و انواع ادویه جات ٪ ۱۰۰ خالص می باشد که امروزه با تنوع بالغ بر یکصد محصول مرغوب و با کیفیت درجه یک تولید و عرضه میگردد و نام تجاری همیشک، برندی شناخته شده و معتبر در صنعت مواد غذایی ایران عزیز می باشد.

این شرکت در سال ۱۳۷۹ تاسیس گردیده و از همان زمان در حدود دو سال متوالی اقدام به تحقیق و بررسی محصولات روز دنیا مطابق با ذائقه ایرانی نموده است. شرکت صنایع غذایی برگ بال مشتمل بر دو واحد کشت و صنعت می باشد که واحد کشت این مجموعه در منطقه کشاورزی و حاصلخیز زرقان تا مرودشت شیراز و واحد فرآوری و تولید و بسته بندی واقع در شمال شهرک صنعتی عباس آباد و با ظرفیت ۱۵ خط تولید و نیروی انسانی بالغ بر ۱۰۰ نفر مشغول به کار است.

استفاده از نیروی انسانی متخصص در جهت شناخت ذائقه ایرانی، این شرکت را تبدیل به یکی از فعالترین واحدهای مجهز به اطاق فکر و واحد R & D نموده است که به طور همزمان دارای دو مشاور خارجی همکار از شرکت های بزرگ تولید طعم و چاشنی در دنیا می باشد. محصولات همیشک با دستگاه های تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست، تولید و بسته بندی می گردد. همیشک همیشه به ذائقه شما فکر می کند.

امید است که در این راه بتوانیم توقعات شما مصرف کنندگان گرامی را برآورده سازیم. همیشک همیشه به دنبال راهکارهای جدید و بسته بندی های نوین، جهت بهبود الگوی مصرف شما عزیزان خواهد بود. به امید روزهایی که شاهد الگوی مصرف صحیح باشیم. با همیشک

هیچ غذایی را خالی نخورید!

مدیر عامل

اشتراك گذاری نوشته